Zespół

Krzysztof Kożuch

Krzysztof Kożuch 

Radca Prawny

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Radca prawny, wpisany na listę Okręgowej Izby Radców Prawny w Katowicach.

Posiada kilkuletnią praktykę w zakresie kompleksowej obsługi zarówno małych jak i dużych przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem zawierania umów handlowych oraz doradztwa dotyczącego spraw korporacyjnych. Przez wiele lat kierował Działem Obsługi Prawnej w jednej z największych instytucji finansowych w Polsce.
 
Pełnił również funkcję Administratora Bezpieczeństwa Informacji doradzając w zakresie wszelkich zagadnień związanych z ochroną danych osobowych, w szczególności w zakresie pozyskiwania i przetwarzania danych w ramach prowadzonych akcji marketingowych przez podmioty z branży finansowej oraz doradztwa związanego z outsourcingiem przetwarzania danych, w tym z udostępnianiem i powierzaniem przetwarzania danych podmiotom trzecim.
 
Zajmuje się zagadnieniami z obszarów objętych Compliance. Ukończył szkolenia organizowane przez Stowarzyszenie Compliance Polska i posiada Certyfikat Compliance Oficer CCO.

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i cywilnym, w szczególności jego zawodowe zainteresowania skupiają się na przygotowywaniu i opiniowaniu umów oraz kontraktów handlowych, a także  prawie zobowiązań i prawie pracy.
 
tel. +48 690 400 436

Rafał Mirek

Aplikant radcowski

Absolwent Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie. Aplikant radcowski, wpisany na listę Okręgowej Izby Radców Prawny w Katowicach.
 
Wieloletni pracownik działu prawnego liczącej się na rynku, dużej instytucji finansowej. Posiada ugruntowaną, kilkuletnią praktykę w zakresie kompleksowej obsługi małych, jak również dużych przedsiębiorstw. Brał udział w tworzeniu wielu podmiotów prawa oraz aktywnie uczestniczy w ich bieżącej obsłudze. Dodatkowo, były współwłaściciel kancelarii prawnej z ugruntowaną pozycją na lokalnym rynku.
 
Pełnił funkcję Administratora bezpieczeństwa informacji w dużej spółce prawa handlowego. 
Uzyskawszy z wyróżnieniem Certyfikat Compliance Oficer CCO wydawany przez Stowarzyszenie Compliance Polska brał udział w tworzeniu struktur Compliance w dużych i małych podmiotach rynków finansowego. Uczestnik wielu szkoleń z zakresu inkorporowania wymogów nadzorczych oraz ustawowych w celu zapewnienia właściwego stosowania oraz przestrzegania prawa.
 
Specjalizuje się opracowywaniu projektów umów oraz ich opiniowaniu  - zgodnie z interesem klienta oraz przepisami prawa,  doradztwie z zakresu prawa bankowego oraz prawa spółdzielczego. Prowadzi z sukcesem postępowania cywilne z zakresu dochodzenia należności oraz z zakresu prawa spadkowego.


 
tel. +48 500 530 161

Szukasz porady prawnej ?

Czytaj Blogu

Napisz do nas!